16-latek zabił, pokroił i zjadł ciało dziewięcioletniego kolegi

16-letni chłopiec z Ludhijana w Indiach został zatrzymany za zabicie dziewięcioletniego chłopca. Morderstwo to jednak niejedyne przewinienie nieletniego potwora. Po tym, jak zabił młodszego od siebie o 7 lat chłopca, pokroił jego ciało na sześć kawałków, a następnie zjadł nieco mięsa i popił krwią.

“Czasami pragnąłem zjeść własne kończyny”

Deepu Kumar zaginął w poniedziałek, 16 stycznia 2017 roku. Jego pocięte ciało znaleziono następnego dnia, porzucone na pustej działce w Dugri.

Zarówno oskarżony, jak i ofiara, to dzieci migrantów zarobkowych, mieszkających na tej samej ulicy. Policja twierdzi, że oskarżony po zabiciu chłopca, wrócił do domu i zachowywał się całkowicie normalnie. To on przygotował jedzenie dla ojca, ponieważ jego matka była ze starszym bratem poza miastem.

Sprawa została rozwiązana po tym, jak policja zbadała nagrania monitoringu. Materiał z okolicy wyraźnie wskazywał na nastolatka jako winnego przestępstwa. Policja zatrzymała oskarżonego, który następnie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Podczas przesłuchania wyjawił także, że spożywał mięso ofiary i pił jego krew.

Zastępca komisarza policji Bhupinder Singh powiedział: „Jest to przypadek kanibalizmu, ponieważ oskarżony spożywał ciało ofiary. Powiedział nam, że bardzo często jadał surowego kurczaka. Chwilami pragnął nawet zjeść własne kończyny.”

Oskarżony trafił do szpitala w celu przeprowadzenia badań psychiatrycznych

16-latek zabił, pokroił i zjadł ciało dziewięcioletniego kolegi, kanibalizm

Urzędnicy przekazali chłopca do szpitala pod szczególnym nadzorem w celu przeprowadzenia badań psychologicznych.

Młodociany morderca powiedział policji, że około 13:40 po południu w poniedziałek, wyciągnął z domu ofiarę pod pretekstem przekazania mu sznurka do latawca. W tym czasie ich rodzice byli w pracy. Oskarżony najpierw udusił bezbronnego chłopca, a następnie, po usunięciu ubrania, pociął go na kawałki ostrym narzędziem ogrodniczym. Później włożył części ciała do toreb polietylenowych i przewiózł je na swoim rowerze w miejsce ukrycia. Z ciała ofiary wyciął serce i porzucił je na terenie swojej szkoły. Powiedział, że nienawidzi swoich nauczycieli i chciał, aby szkoła cieszyła się złą sławą. Policja odnalazła serce, które znajdowało się pod zbiornikiem wody.


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

ŹRÓDŁOindiatimes.com
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here