Amputowana noga doczekała się konta na Instagramie

Amputowana noga doczekała się konta na Instagramie. Kobieta, która przekonała lekarzy, aby pozwolili jej zachować amputowaną nogę, utworzyła dla niej specjalne konto na serwisie Instagram.

Na wiadomość o konieczności amputacji nogi dziewczyna zareagowała dość nietypowo

U 25-letniej Kristi Loyall zdiagnozowano rzadką odmianą raka w prawej stopie. Lekarze zawyrokowali, że jedynym rozwiązaniem będzie amputacja nogi.

Moją pierwszą reakcją było obrócić całą sprawę w żart, zatem zapytałam, czy mogę otrzymać swoją nogę z powrotem. Dopiero po pewnym czasie zdałam sobie sprawę, że ja wcale nie chcę się rozstawać z tą stopą.

Chociaż lekarze powiedzieli, że prośba jest dość „nietypowa” to zobowiązali zwrócić właścicielce amputowaną kończynę. Miesiąc po operacji oddali Kristi Loyall odciętą nogę w plastikowej torbie. 

Kristi z Yukon w Oklahomie, mimo że miała poważny zabieg, to była w stanie dostrzec zabawną stronę całej sytuacji. W momencie, gdy otrzymałam nogę, byłam już z nią emocjonalnie rozdzielona” — mówi. Będąc w domu, miałam dużo czasu, aby z tym sobie poradzić, więc w tamtym momencie byłam podekscytowana i zaczęłam żartować.

Pomysł z założeniem konta na Instagramie

Pomysł Instagramu wyszedł od jej znajomego i bardzo się jej spodobał. Wysłała kości do oczyszczenia, wybielenia i połączenia ze sobą.

Założyła konto na Instagramie One Foot Wander, a jej pierwszy post to zdjęcie szkieletu amputowanej kończyny obok zachowanej nogi z komentarzem „Znowu razem„.

Teraz regularnie fotografuje szkielet w nietypowych miejscach — na plaży, na polu golfowym, na cmentarzu, a nawet na choince.

Nie mam pieniędzy na podróże, zatem najczęściej po prostu zabieram ją ze sobą wszędzie gdzie idę i jeśli widzę fajne miejsce lub mam pomysł na coś wesołego, to robię sobie z nią zdjęcie.”—opowiada Kristi.

Zwykle trzymam ją w pudełku po butach w swoim plecaku. Myślę, że większość ludzi, kiedy widzą mnie robiącą zdjęcie, nie sądzi, że szkielet nogi jest prawdziwy.”

Jej ulubione zdjęcie do tej pory to to z psem. Zdjęcie odważne biorąc pod uwagę, że większość psów przepada za kośćmi.

Moja suczka jest bardzo nią zainteresowana,” mówi Kristi. „Jeśli zostawię ją na stole, to będzie próbowała ją wziąć i odejść.”

Z czasem fani zaczęli napływać na jej konto na Instagramie, zaś Kristi jest wolna od choroby i cieszy się życiem. Ma nadzieję, że zabierze swoją nogę na niejedną ekscytującą przygodę.

Mam robione prześwietlenie raz na trzy miesiące, aby upewnić się, że rak nie wraca. Aktualnie wszystko jest w porządku. Mam nadzieję, że w końcu będę mogła podróżować po świecie ze swoją nogą. Nigdy nie byłam w samolocie. Nie wiem, jak to zadziała.”


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here