Mężczyzna ćwiczący parkour utknął w kominie

26-letni mężczyzna został szczęśliwie uratowany po tym, jak utknął w kominie w centrum Denver. Policji powiedział, że ćwiczył parkour. Do komina wpadł z balkonu, który znajduje się powyżej.

Wpadł do komina wysokiego na 10 metrów

Mężczyzna ćwiczący parkour utknął w kominie
Dustin Hinkle. Fot: Departament Policji w Denver

Zaraz po tym jak strażacy zdołali uwolnić go z komina w budynku przy ulicy Champa 1742 w Denver, Dustin Hinkle został odwieziony do aresztu pod zarzutem włamania na teren prywatny. Dwie kobiety w wieku 20 i 23 lat przebywające na miejscu zdarzenia w czasie interwencji, również zostały aresztowane pod zarzutami utrudniania pracy policji.

Jak podaje Denver Post, uwalnianie uwięzionego mężczyzny trwało około dwóch godzin. Pechowiec wpadł do komina i utknął po około 10 metrach szybkiego zsuwania się.

Nieudane ćwiczenia parkour

Rzeczniczka policji, Christine Downs, powiedziała, że aresztowany zeznał śledczym, że ćwiczył parkour — sport polegający na bieganiu, skakaniu i wspinaniu się w środowisku miejskim.

Mężczyzna ćwiczący parkour utknął w kominie

Zgodnie z tym, co przekazała mediom rzeczniczka policji, Dustin Hinkle został wpuszczony do budynku przez swojego przyjaciela, Jayce, i udał się na czwarte piętro „poćwiczyć parkour.” „Oskarżony potwierdził, że nie ma prawa do przebywania i użytkowania budynku, w którym się znajdował.”

Mężczyzna ćwiczący parkour utknął w kominieStrażacy wybili dziurę w kominie i w ten sposób dostali się do uwięzionego. Szkody spowodowane w trakcie działań służb są liczone w tysiącach dolarów. Obecnie Hinkle znajduje się w areszcie w Denver.


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

ŹRÓDŁODenver Post
UDOSTĘPNIJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here