Kłusownik stratowany na śmierć przez słonie

Kłusownik został stratowany na śmierć, a drugi poważnie ranny w ataku dzikich słoni w dżungli koło Thattekkad, w Indiach. Gang złożony z czterech osób wszedł na teren obszaru chronionego około godziny 21 wieczorem. Nie zauważyli słoni stojących na ich drodze i wpadli w pułapkę, z której nie byli w stanie uciec.

Jeden z członków gangu, Tony, 26 lat, został zgnieciony przez słonia. Ratując się przed atakiem, upuścił załadowany pistolet, który przypadkowo wystrzelił raniąc go w udo„, mówią urzędnicy z Kochi. Inny kłusownik o imieniu Basil, 30 lat, został ciężko ranny i obecnie przebywa w szpitalu w Aluva. Jego stan określa się jako poważny. Incydent wyszedł na jaw, gdy dwaj pozostali członkowie grupy Sajith i Anish poinformowali o wydarzeniach swoich przyjaciół i krewnych.

Kłusownik stratowany na śmierć przez słonie

Obaj uciekli z miejsca zdarzenia, powiedział urzędnik. Aktualnie, na mocy ustawy o ochronie przyrody z 1972 roku, trwa postępowanie przeciwko trzem żyjącym kłusownikom. Broń i inny sprzęt używany do polowania zostały odzyskane z miejsca, w którym doszło do tragedii.


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

2 KOMENTARZE

  1. Karma wróciła brawo słonie!!! nie dać się skur#@#%om Szkoda że reszta nie ucierpiała jakaś urwana ręka, noga mogla by być na pamiątkę do końca plugawego żywota…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here