Lawina wdarła się do domu przez drzwi

Lawina wdarła się do domu rodzinie z Kalifornii przez drzwi. Steven Siig z North Lake Tahoe w Kalifornii podzielił się ze światem zdjęciami spiętrzonego śniegu, który w efekcie kontrolowanej lawiny wdarł się do jego domu.

Mieszkaniec Północnej Kalifornii sfotografował śnieg z lawiny, która wyważyła drzwi w jego domu. Zachodnia część USA walczy z burzami śnieżnymi.

Steven Siig z Alpine Meadows, North Lake Tahoe, powiedział, że wraz z żoną, trojgiem dzieci i owczarkiem niemieckim, aż przykucnęli ze zdziwienia po tym, jak kontrolowana lawina wywołana przez patrol narciarski uderzyła z wielką siłą w jego dom.

Lawina wdarła się do domu przez drzwi

Mężczyzna powiedział, że po opublikowaniu przez niego zdjęć w mediach społecznościowych, zgłosiło się do niego wiele osób oferujących pomoc i miejsce na nocleg.

Sam poszkodowany twierdzi, że odkąd mieszka w tym domu, widział kilka dużych lawin, ale ta była prawdopodobnie największa. Dodał, że wszyscy członkowie rodziny czuli się bezpiecznie, ponieważ byli ostrzeżeni o nadchodzącej lawinie.

Meteorolodzy mówią, że w wokół ośrodków Lake Tahoe opady śniegu sięgnęły 2 metrów w ciągu zaledwie kilku dni. Wiele ośrodków narciarskich zostało zamkniętych z powodu ogromnej burzy śnieżnej.


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here