Najprzystojniejszy dziadek w Chinach, Wang Deshun

Kim jest najprzystojniejszy dziadek w Chinach? Aktor Wang Deshun (81 l.) pływa i ciężko haruje na siłowni. W ubiegłym roku wystąpił w ponad 10 filmach i serialach telewizyjnych, głównie w rolach drugoplanowych.

Ale chiński dziarski dziadek nie zamierza na tym poprzestać. Jeśli nie pracuje na planie filmowym, to jest na sesji zdjęciowej lub na siłowni.

Początek wielkiej kariery w 2015 roku

Najprzystojniejszy dziadek w Chinach, Wang Deshun

W 2015 roku Wang po raz pierwszy pojawił się na wybiegu. Ze swoimi długimi, srebrnymi włosami, brodą, wspaniale wyrzeźbionym ciałem robi furorę w chińskim szołbiznesie.

Te pierwsze sensacyjne 60 sekund na wybiegu sprawiło, że zyskał przydomek „najgorętszego dziadka w Chinach”.

Jego harmonogram dnia jest wypełniony obowiązkami. Ma wiele zobowiązań zawodowych, ale nie ma zamiaru zwalniać, pomimo zaawansowanego wieku. W Chinach mężczyźni przechodzą na emeryturę w wieku 60 lat, a kobiety mając lat 50.

W tym roku rząd planuje podnieść wiek emerytalny, po raz pierwszy od 1950 roku. Wiek emerytalny będzie prawdopodobnie podniesiony do 65 lat dla mężczyzn i 55 dla kobiet.

Nigdy nie myślałem o przejściu na emeryturę. Pójdę na emeryturę dopiero wówczas, gdy nie będę w stanie pracować”, powiedział serwisowi Straits Times, dziarski dziadek, na planie filmowym na obrzeżach Pekinu.

Długa droga do sukcesu

Najprzystojniejszy dziadek w Chinach, Wang Deshun

Urodzony w 1936 roku (81l.), w północno-wschodniej części Shenyang, Wang zaczynał jako motorniczy w tramwaju. Później pracował w fabryce wojskowej, a ostatecznie, w wieku 24 lat, zajął się aktorstwem. W 1985 roku nakłonił rodzinę do przeprowadzki do Pekinu, gdzie pracował jako mim. Wraz z małżonką (74l.) mają dwójkę dzieci: córkę, 48l., i syna, 42l. W 2000 roku, gdy jego rówieśnicy zaczęli przechodzić na emeryturę, on zaczął występować w filmach i telewizji. Dopiero po skończeniu przez pana Wanga 79 lat, jego kariera zawodowa doczekała się prawdziwej eksplozji.

Jeśli ktoś jest ciekaw, jak udaje mu się utrzymać w tak doskonałym stanie ciało, to pan Wang stanowczo oświadcza, że ​​jest to po prostu jego praca. Dla niego, zachowanie odpowiedniej formy fizycznej to zadanie, jakie musi wykonać, aby być aktorem. Wiele ćwiczeń fizycznych jest absolutnie obowiązkowych, jeżeli chce się pracować jako mim.

Nie ćwiczę ze względu na kwestie zdrowotne, nie zależy mi też na długowieczności. Traktuję to jako moją pracę„, powiedział.

Aby pozostać w formie, pan Wang spędza dwie godziny na dobę na basenie i siłowni. Odnosząc się do diety mówi: „Jadam absolutnie wszystko i kocham mięso„, powiedział. „Niektórzy ludzie korzystają z naukowo skonstruowanych jadłospisów. Dla mnie to jak karmienie zwierząt, a nie życie. Jedzenie jest formą zabawy, a ja chcę się cieszyć życiem„.

Przypadkowy początek kariery na wybiegu

Najprzystojniejszy dziadek w Chinach, Wang Deshun

Syn pana Wanga wyjaśnia, że początek sławy ojca był przypadkowy. Jego ojciec oddał przysługę studentowi, który pracował u chińskiego projektanta Hu Sheguang.

Mieli modela, którego ciało nie do końca pasowało. Zapytano mojego ojca, czy nie chciałby wziąć udziału w pokazie mody” powiedział młodszy Wang.

To zupełnie nieplanowane wystąpienie na wybiegu przyniosło panu Wang natychmiastową sławę i przyciągnęło dziesiątki tysięcy nowych zwolenników na jego Weibo (popularna w Chinach platforma mikroblogowa podobna do Twittera).

Ludzie uznali jego występ za bardzo orzeźwiający. Nie sądzili, że stary człowiek w wieku 79 lat, wciąż może chodzić po wybiegu z taką energią,” powiedział. „Spacer, który nie trwał dłużej niż minutę, był efektem 30 lat ćwiczeń i ciężkiej pracy. „

Pan Wang zapytany, czy ma jakieś rady dla młodych ludzi, którzy są pod wrażeniem jego ciała i jego aktywnego trybu życia, odpowiada:

Moją dewizą jest — żyj swoim własnym życiem. Żyj swoim życiem według tego, co jest najbardziej wygodne dla Ciebie,” powiedział. „Nie ma czegoś takiego jak zbyt wcześnie lub zbyt późno. Gdy masz na coś ochotę, to po prostu to zrób. Bardzo możliwe, że odniesiesz sukces.


Jeżeli chcesz być na bieżąco, polub fanpage Pomijane Wiadomości na Facebooku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here